informace
Nadcházející události

V souladu s přírodoupříjemné zázemí v nádherné krajině

Rekreační středisko Bílá Holubice se nachází nedaleko města Vítkova v překrásném prostředí přírodního parku Moravice v Oderských vrších, v blízkosti lázní Janské Koupele a vodní nádrže Kružberk. 

Lokalita je předurčena k rekreaci všem v každém ročním období. V zimě je zde možno jezdit na běžkách po vyznačených turistických trasách, či odpočívat při pohledu na tichou, třpytící se, zasněženou krajinu. V létě zase rozlehlé lesy, bohaté na houby, vybízejí k častým procházkám na čerstvém vzduchu, dlouhým projížďkám na kole nebo v koňském sedle.

 • Venkovní obřad na louce

  Toužíte po romantické svatbě na čerstvém vzduchu? Centrum Bílá Holubice nabízí výjimečnou možnost právě pro vás! V případě nepříznivého počasí můžeme celou svatbu přesunout do vnitřních prostor.

 • Paintballové hřiště Paintballmania.cz

  Skvělá zábava pro Vás a Vaši partičku, vždy adrenalin, sranda a pohoda.

 • Pařbák - vnitřní ohniště

  Grilování přímo ve srubu na otevřeném ohništi se super atmosférou

 • Teambuilding u nás?

  To není jen ubytování a jídlo v krásné krajině lesů a luk, ale především sport, turistika a přátelská atmosféra

 • Svatba u řeky Moravice

  Toužíte po romantické svatbě na čerstvém vzduchu? Centrum Bílá Holubice nabízí výjimečnou možnost mít svatební obřad přímo u řeky MORAVICE.

Kontaktní údajena všem se dá domluvit

 
Rekreační středisko Bílá Holubice Vám krom ubytování a restauratérství nabízí široké portfolio pro sport, turistiku, odpočinek
Adresa:
Centrum Bílá Holubice, Moravice 139, 749 01,  Česká republika
Zobrazit mapu